Cudowny wpływ Meghan

Trzeba przyznać, że mimo bardzo napiętego kalendarza spotkać, który ściśle związany jest z podróżą Meghan i Harrego do Australii, księżna tryska energią. Co prawda, co jakiś czas pojawia się informacja o złym samopoczuciu, jednak na fotografiach widać, że odmienny stan bardzo jej służy.

Maghan i jej stroje

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że księżna coraz bardziej przykłada się do przygotowywania odpowiedniego stroju, gdyż w każdej kreacji właściwie zachwyca. Oczywiście nawet jej przytrafiają się wpadki (jak wystająca metka z sukienki), jednak poddani są bardzo łaskawi w ocenie. Śmiało można stwierdzić, że kobieta coraz lepiej radzi sobie w nowej roli. Tym bardziej, że spotkań jest naprawdę bardzo wiele, co często powoduje konieczność zmiany stylizacji kilka razy dziennie.

Oczywiście z uwagi na stan i rosnący brzuszek kreacje muszą być dopasowywane do sylwetki. Jednak nie zmienia to faktu, że w każdej prezentuje się zachwycająco. Pomimo początkowych wpadek ze strojami, jej obecne kreacje są znacznie bardziej klasyczne i zdecydowanie znacznie bardziej zgodne z królewskim protokołem. Co prawda zdarzają się jeszcze troszkę odbiegające od niego, jednak w porównaniu do początków jest naprawdę wspaniale.