Nawilżaj z Avon

Wraz z pojawieniem się pierwszych objawów jesieni, bardzo wiele kobiet rozpoczyna walkę ze skórą. Wiadomo, że z jednej strony zaczynamy się cieplej ubierać, z drugiej niestety ogrzewanie czy to w aucie, czy w komunikacji miejskiej lub pracy sprawia, że skóra o wiele bardziej się wysusza. W efekcie nawet stosowanie mydeł czy żeli pod prysznic z właściwościami nawilżającymi na niewiele się zda. Należy zainwestować w produkty, które nawilżą skórę już po prysznicu.

Nowości od Avon

Avon jest marką znaną od wielu lat, która posiada rzesze konsultantek u których można zamówić wybrane kosmetyki. Nic więc dziwnego, że właśnie na okres jesienno-zimowy zaplanowano nowości, które idealnie się sprawdzą. Tym bardziej, że 3 nowości są dobrze znane, jeśli chodzi o zapach.
1. balsam, który pojawił się w Avon jako nowość to Jeżyna i wanilia z serii Naturals– dobrze znanej miłośniczkom marki. Kosmetyki z tej serii wyróżniają się bardzo intensywnymi zapachami, a serie są o tyle kompletne że bez większego problemu można stosować wszystkie kosmetyki w jednym zapachu. Dlatego jeśli dana kobieta już wcześniej stosowała kosmetyki z tej serii, z pewnością nowy zapach również ją pozytywnie zaskoczy.
2. balsam pachnie znajomo- gdyż został wzbogacony zapachem Incandessence Lotus. Zapach od dłuższego czasu jest dostępny w katalogach Avon, stąd też może być doskonałym uzupełnieniem dla ulubionych perfum. Tym bardziej, że wiele kobiet dość mocno odczuwa fakt, że właściwie każdy kosmetyk z tych stosowanych ma inny zapach, to tutaj będzie mogła poczuć się naprawdę w pełni komfortowo gdyż jeden uzupełni drugi.
3. balsam również skusi zapachem, gdyż jest uzupełnieniem do zapachu Avon Life Colour. Jeśli chodzi o serię produktów to w katalogach można ich znaleźć naprawdę wiele, co oznacza, że nie tylko dla pań znajdzie się cała gama artykułów, gdyż panowie również będą mogli z tego skorzystać.

Dlaczego to tak istotne?

Nawilżanie ciała to nie tylko zabieg kosmetyczny. Przede wszystkim to wzmacnianie jędrności skóry i zapobieganie otarciom czy nadmiernemu wysuszeniu. Dlatego należy o tym pamiętać bez względu na porę roku. Stąd też tego typu kosmetyki będą mogły doskonale w tym pomóc.
Dla zainteresowanych najnowszy katalog dostępny jest na stronie:
https://www.avon.pl/
Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony Avon.