Agnieszka Chylińska jak zwykle zaskakuje

Na próżno szukać drugiej gwiazdy w rodzimym kraju, która tak eksperymentuje ze swoim wyglądem jak Agnieszka Chylińska. Mimo upływu czasu, kolejnych płyt, zmian statusu związku czy narodzin dzieci- zawsze znajdzie czas na zmianę siebie.

Wciąż zmienna, wciąż szalona

Nie trudno zauważyć, że zwiększyła się również ilość tatuaży na ciele artystki, co jednych szokuje innych zachwyca. Prawdą jest, że z uwagi na wykonywany zawód chce być na topie, a jej wizerunek wyraża nią samą. Dlatego tak często można u niej zauważyć zmianę fryzury czy nawet kolorów włosów. Dla wielu osób to nie do pomyślenia, jednak u Agi to norma. Co jakiś czas lubi zaszaleć z fryzurą.
Nie inaczej było na promocji jej ostatniej płyty Pink Punk. Z pewnością artystka doszła do momentu w którym zdecydowała się na wydanie jej dokładnie takiej jak zaplanowała. Sama ostatnio przyznała, że to taki moment w jej życiu, w którym wydanie płyty w którym jest ostrzejsza muzyka i glany to ostatni dzwonek.
Jak zwykle fani dopisali, a artystka tryskała humorem. Jest to więc dowód na to, że wierni fani zawsze z uśmiechem przyjmują wszelkiego rodzaju zmiany w wyglądzie Chylińskiej i z niecierpliwością czekają na kolejne kawałki.