Ed Sheeran wspiera aukcje charytatywne

Nie od dziś wiadomo, że część z gwiazd bardzo chętnie wspiera równe aukcje i szczytne cele. Oczywiście każdy robi to na swój sposób, jednak i tak największe znaczenie ma cel jaki uda się osiągnąć.
Nie tak dawno głośno było o Justinie Bieberze, który na aukcje oddał swoje obcięte włosy. Czasami gwiazdy naprawdę zaskakują przekazanymi przedmiotami. Z jednej strony wspierają szczytny cel, z drugiej dla fanów to okazja do zdobycia przedmiotów osobistych swoich ulubieńców. Jednak czy zawsze jest to odpowiednie? Na aukcje trafiały przeróżne przedmioty jak cygara, długopisy czy nawet samochody.

Ed zaskoczył wszystkich

Prawdziwym zaskoczeniem jednak jest to, na co zdecydował się Ed Sheeran, a mianowicie nie dość że na aukcję przekazał ponad 300 przedmiotów za co należy mu się ogromny szacun, to jednak.. część z podarunków to bielizna osobista artysty. Jednak podstawowe pytanie, kto chciałby wejść w posiadanie używanych majtek Ed’a? Wiadomo, że fascynacja artystą to jedno, mimo wszystko pewne przedmioty i rzeczy osobiste nie za bardzo nadają się na tego typu aukcje.

Pieniądze z aukcji zorganizowanej przez Bishop & Miller zostaną przekazane na hospicjum św. Elżbiety.