Targi książki to okazja również dla gwiazd

Gwiazdy doskonale są w stanie określić, które kontrakty są dla nich korzystne, a z których mimo wszystko należy zrezygnować. Oczywiście jeśli jakaś sławna osoba osiągnęła coś szczególnego, wypada podzielić się przepisem na sukces z innymi. To właśnie z tego powodu tak wiele sław decyduje się na wydanie swoich własnych książek. I tak można się z nich dowiedzieć nie tylko tego, w jaki sposób zdrowo się odżywiać, jak się odchudzać, ale również w jaki sposób działać by móc osiągnąć sukces, czy być szczęśliwym.

Sekrety gwiazd

W ostatnim czasie do Karoliny Szostak, Doroty Wellman i Katarzyny Niezgody dołączył Kuba Wojewódzki, który zdecydował się na wydanie swojej nieautoryzowanej autobiografii. Co prawda niechętnie pozował z fanami, ale całą akcją już po imprezie podzielił się w swoich mediach społecznościowych.
Warto jest zauważyć, że w ostatnim czasie można zdobyć książki wielu sławnych osób. W zależności od tego czego się oczekuje i czego chcemy się nauczyć, właściwie wszystko jest w zasięgu ręki. Jedną z pierwszych osób, której książki były mocno promowane była Małgorzata Rozenek Majdan gdyż wydała kilka perfekcyjnych tytułów, zaczynając od „Perfekcyjna pani domu”. Kolejne tytuły również w tytule były perfekcyjne jednak dotyczyły ogrodu, dbania o siebie, urządzania przyjęć a nawet wesel.