Wspaniałe ciało Agnieszki Dygant

Tytułowa Niania może pochwalić się wieloma rolami. Jednak jak sama podkreśla takich, w których musiała się rozbierać było niewiele i bardzo sobie to ceni. Z jednej strony zawód aktorki wymaga czasami zrzucenia ubrań, z drugiej mimo wszystko dość często pokazywane jest jako ozdoba towarzyszącego jej mężczyzny.

Jak zawsze piękna

Trzeba przyznać, że na najnowszej fotografii Dygant prezentuje się naprawdę wystrzałowo. Z pewnością uciera noska wielu gwiazdom, które właściwie na każdych zdjęciach prezentują swoje wdzięki w niemalże pełne krasie. Tutaj widać wyczucie, zmysłowość, a przede wszystkim strój, który nie tylko podkreśla idealną figurę, ale również sprawia, że całość prezentuje się ładnie a nie wulgarnie.
Należy przyznać że Agnieszka Dygant jest jedną z niewielu gwiazd, które naprawdę bardzo dbają o to co wrzucają do sieci ale przede wszystkim o to, jak to zostanie odebrane. Dlatego na próżno szukać roznegliżowanych zdjęć na jej profilu. Przeważa wyczucie stylu, klasy i coś czego szukać na próżno u innych dobrego smaku. Aktorka nie ukrywa swojego wieku, wręcz przeciwnie doskonale udowadnia, że można czuć się piękną w każdym wieku.